Hakkımızda

1996 yılında Ebru Şahbazoğlu Gülmez ve Seher Şahbazoğlu Yücel tarafından İzmir – Karşıyaka’da faaliyetine başlayan Sisters Modaevi, gelin adaylarına sunduğu sınırlı sayıdaki özel üretim gelinlik modelleri ile beğeni toplamış ve dikkat çekmiştir.

Kısa sürede İzmirli gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almaya başlayan Sisters Modaevi 2003 yılında Karşıyaka yalıdaki yeni yerine geçerek hem üretim kapasitesini hem de hizmet alanını genişletmiş ve yüzlerce gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürmüştür.

2011 yılına kadar Karşıyaka yalıdaki yerinde sayısız provalar sonucunda yüzlerce gelinin hayallerini gerçeğe dönüştüren Sisters Modaevi, artık sadece İzmir değil, Aydın, Muğla, Ankara, Bursa gibi birçok ilde ikamet eden gelin adaylarının ilk tercih ettiği gelinlik markası olmuştur. Sisters Modaevi günümüzde İstanbul, Almanya, İngiltere, İtalya ve Amerika da ikamet eden onlarca gelinin de ilk tercihidir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar hizmet kalitesi ve prensiplerinden ödün vermeyen, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ile sürdürmeyi hedefleyen Sisters Modaevi, 2012 yılında artan randevu sayısına cevap verebilmek için Karşıyaka yalıdaki yerini atölye olarak düzenlemiş ve belki de İzmir’de tek üç prova odasına sahip yeni merkezine taşınmıştır. 1996 yılından günümüze kadar sadece özel randevu sistemiyle çalışan Sisters Modaevi artık aynı anda üç görüşme kabul edebilmektedir.

Artan randevu sayısı ve sürekli değişen tüketici tercihlerine ve moda akımlarına hızlı cevap verebilen Sisters Modaevi yurtiçi ve yurtdışı gelinlik fuarlarını takip etmekte ve kullanmış olduğu dantelleri yurtdışından getirtmektedir.

Sisters Modaevi samimiyet, özel üretim ve randevu esasına dayalı çalışma modelini 16 yıldır hiç aksatmadan sürdürmektedir. Her geçen yıl, sadece gelinlik modellerini değil hizmet kalitesini de artıran Sisters Modaevi hakkında detaylı bilgiye www.sistermodaevi.com adresinden ulaşabilir ve 2000’den fazla kişinin takip ettiği facebook sayfasından Sisters Modaevini tercih eden gelin adaylarının fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.